boreo

Tudi letos smo se odzvali na vabilo BORE-a in sodelovali na zaključku festivala  Zmaj ima mlade v nedeljo 28.avgusta v Postojni. Naše društvo se je letos predstavljalo ob še dveh pudgurskih stojnicah: Mesnine Premrl in muzej Stara dama. Tako smo pudgurci nastopili bolj enotno in pokazali, da je v Pudguri veliko zanimivega za videti, doživeti in okusiti.

Naše društvo je bilo številčno in vsebinsko lepo predstavljeno, saj se nas je za udeležbo odločilo kar devet. Predstavile smo delovanje društva in vabile na naši naslednji večji prireditvi: gobarsko razstavo in Jesen u Pudguri. Ivanka je pinila maslo, Cilka je prinesla svež pirin kruh, Bogdan je prispeval klobase, tako nam in obiskovalcem res ni ničesar manjkalo. Ob tem smo poklepetale  z obiskovalci, si ogledale ostale stojnice in večer zaključile ob čili-čevapčičih in pivu, ter poslušanju – kaj drugega kot zasedbe PIČ- pivo in čevapi.

   
obcina postojna
Osrednji pokrovitelj naših prireditev je Občina Postojna.
   
© TD Pudgura 2011 - stran izdelal Rok Pečar